Dovanų kortelė

Kviečiame pradžiuginti savo mylimus žmones, draugus ar kolegas, dovanojant #maistavimo patirtis Paupio turguje! Paupio turgaus dovanų kortelė suteikia galimybę degustuoti turgaus restoranų ir barų meniu. Išskirtinė Paupio turgaus aplinka, pasaulio virtuvių skoniai ir puiki muzika –  tai potyriai, kurie gali tapti ypatinga dovana jūsų brangiems žmonėms!

 

Kaip įsigyti dovanų kortelę?

Norėdami įsigyti šią dovanų kortelę, spauskite: „Paupio turgaus“ dovanų kortelė | Gera dovana

Kokia tai kortelė?

Tai dovanų kortelė, su kuria galima atsiskaityti, prekinantis Paupio turguje (dovanų kortele galima atsiskaityti tik žemiau sąraše išvardintose Paupio turgaus vietose).

Dovanų kortelė galioja 6 mėn. nuo jos įsigijimo dienos.

Kaip panaudoti dovanų kortelę?

Dovanų kortelę galima panaudoti tik Paupio turguje esančiose kavinėse, restoranuose, baruose, kurių sąrašas skelbiamas šiame puslapyje žemiau. Sąrašas nuolat pildomas ir gali keistis. Norint panaudoti turimą dovanų kortelę, turite ją pateikti atsiskaitymo vietoje. Dovanų kortele galima atsiskaityti daugiau nei viename restorane, bare ar parduotuvėlėje, panaudojant dalį jos sumos. Tokiu atveju, likusi dovanų kortelės suma išnaudojama, skenuojant tą patį dovanų kortelės kuponą. Dovanų kortele negalima atsiskaityti už alkoholinius gėrimus ir tabako gaminius. Dovanų kortelė negalioja užsakymams internetu ar naudojantis maisto pristatymo platformomis.

Kaip tai veikia?

Pasirinkite dovanų kortelės sumą nuo 10 Eur iki 300 Eur, apmokėkite ir dovanokite ją tiesiog persiųsdami el. paštu savo draugams, artimiesiems, kolegoms, verslo partneriams ar mylimam žmogui!

VIETŲ SĄRAŠAS

Maistas, kuris kalba
Gardūs japoniški deriniai
Tiesiausias kelias į Sakartvelą
Ispanijos virtuvė - tikėkis netikėto!
Čia susitinka sušių kokybė ir skonis
Midijų ir jūros gėrybių restoranėlis
Dėl burgerių kiek pakvaišę kepėjai
Azijos wok patiekalai
Centrinis Paupio turgaus baras
Vilnietiškos istorijos baras
Duonos, bandelių ir pusryčių meistrai
Desertų butikas
Iš meilės blynams gimusi legenda
Rankų darbo Sicilijos gardumynai