Rezervacija

Paupio turgus jūsų laukia atviromis durimis! Net ir tuomet, kai miesto šurmulyje norisi surasti didesnę privačią erdvę savo susitikimams.

Lankytojams čia atsiveria dvi patalpos – su 16 ir 40 sėdimų vietų. Mažesnioji turi LCD ekraną, kuriame galite žiūrėti filmus ar draugams parodyti nuotraukas iš egzotiškos kelionės. O kur dar vakarienė ir visokiausi gardumynai iš čia pat esančių Paupio turgaus restoranėlių… Idealus planas suaugusiųjų ar vaikų gimtadieniui, tvirtos draugystės ar meilės šventei bei smagiam draugų susibūrimui!

Kad atkeliavę galėtumėte iškart prisėsti, kviečiame šias erdves rezervuoti. Jos rezervuojamos surinkus 15 asmenų kompaniją, o daugiausiai čia gali apsilankyti 40 žmonių. Erdvės rezervuojamos nemokamai ir jose taikomos visame turguje galiojančios taisyklės – galima vartoti tik vietoje įsigytą maistą ar gėrimus, individualaus aptarnavimo nėra.

Į užklausas atsakysime per 2 darbo dienas, tad suplanuokite tinkamiausią laiką savo susitikimui ar šventei ir pasimatykime Paupio turguje!

Vardas*
Pavardė*
El. paštas*
Telefono numeris*
Kiti pageidavimai
*Šio lauko užpildymas privalomas.
Perskaičiau ir supratau „Darnu Group“ Privatumo ir slapukų politika.