Rezervacija

Paupio turgus jūsų laukia atviromis durimis! Net ir tuomet, kai miesto šurmulyje norisi surasti didesnę erdvę savo susitikimams.

Paupio turgus nuo šiol laukia jūsų nuo 6 asmenų kompanijom! Čia galite rezervuoti staliukus ir mėgautis maloniu vakaru su draugais ar šeima. Jei jūsų kompanija yra didesnė, galime pasiūlyti jums dvi erdvesnes patalpas – vieną su 16 sėdimų vietų ir kitą su 40 vietų.

Mažesnioji patalpa pasižymi LCD ekranu, kuriame galite žiūrėti filmus arba parodyti draugams nuotraukas iš savo egzotiškų kelionių. Tai puikus būdas pramogauti ir pasidalinti patirtimi su draugais.

O kur dar vakarienė ir visokiausi gardumynai iš čia pat esančių Paupio turgaus restoranėlių… Idealus planas suaugusiųjų ar vaikų gimtadieniui, tvirtos draugystės ar meilės šventei bei smagiam draugų susibūrimui!

Erdvės rezervuojamos nemokamai ir jose taikomos visame turguje galiojančios taisyklės – galima vartoti tik vietoje įsigytą maistą ar gėrimus, individualaus aptarnavimo nėra. Renginių dienomis vietų nerezervuojame.

Į užklausas atsakysime per 2 darbo dienas, tad suplanuokite tinkamiausią laiką savo susitikimui ar šventei ir pasimatykime Paupio turguje!

Vardas*
Pavardė*
El. paštas*
Telefono numeris*
Kiti pageidavimai
*Šio lauko užpildymas privalomas.
Perskaičiau ir supratau „Darnu Group“ Privatumo ir slapukų politika.