Vilniuje startavo renginių ciklas Paupio ritmai turguje: miestiečiai šoko ir mėgavosi mėgstamu maistu

2021-07-02

„Paupio turgus“ vos tik atsidaręs tapo vilniečių traukos centru, o liepos 1 d. Paupyje startavo muzikinių renginių ciklas „Paupio ritmai turguje“, kurį atidarė plokštelių virtuozas – DJ MeCool. Renginių išsiilgę sostinės gyventojai mėgavosi vasarišku vakaru, lingavo pagal šokių muzikos ritmus ir taip simboliškai pažymėjo visus išvarginusio karantino pabaigą.

„Paupio turgus“ šiuo metu yra viena mėgstamiausių vilniečių vietų, todėl nenuostabu, kad dėmesio susilaukė ir šis muzikos vakaras. Net išrankiausi skonio gurmanai turguje gali atrasti savo mėgstamo maisto, kadangi čia veikia 16 skirtingų pasaulio virtuvių restoranų, 3 barai ir 5 maisto prekių krautuvėlės. Taip pat lankytojus džiugina ir atsiveriantys Vilniaus senamiesčio vaizdai bei išpuoselėta „Paupio turgaus“ aplinka.

Vilniečiai džiaugėsi šokių muzikos guru DJ MeCool muzika, o kai kurie atsivedė ir savo augintinius. Erdvi „Paupio turgaus“ alėja talpino visus norinčius, liko vietos ir šokiams, kurių tikrai netrūko.

„Žmonės pasiilgo renginių, o „Paupio turgaus“ atmosfera leidžia miestiečiams atsipalaiduoti ir džiaugtis šviesiais vasaros vakarais, kurių taip pasiilgstame per žiemą. Pirmasis ciklo renginys startavo kartu su karantino pabaiga. Malonus sutapimas, kurį itin smagu pasitikti jaukioje aplinkoje, grojant gerai muzikai ir mėgaujantis skaniu maistu. Tikimės, kad Paupys ir toliau išliks vilniečių susibūrimų vieta. Džiaugiamės, kad kartu kuriame erdves, draugiškas visiems. Malonu matyti besišypsančius žmones kartu leidžiančius laiką, besidalinančius įspūdžiais“, – teigė „Darnu Group“ korporatyvinių reikalų ir rinkodaros direktorė Akvilė Liaudanskienė.

Muzikos renginių ciklas „Paupio ritmai turguje“ tikisi atskleisti sukurtą „maistavimo“ sąvoką, kurios esmė parodyti, kad maistas gali būti ne tik valgymas, bet ir visapusiška patirtis: skonis, vaizdas, lytėjimas, o kartu ir garsas.

„Paupio ritmai turguje“ džiugins vilniečius kiekvieną liepos ketvirtadienio vakarą. Renginiai visiškai nemokami. Jau kitą savaitę čia gyvo garso koncertą surengs Orgen Roll Band, liepos 15 d. plokšteles suks DJ Swix, o liepos 22 d. – koncertuos Vilius Popendikis. Mėnesį vainikuos žmonių itin mėgstamo Baltojo Kiro gyvo garso koncertas.

„Žmonių šurmulys užpildo „Paupio turgaus“ erdves ir tokiu būdu suteikia šiai vietą gyvybę. Tikimės, kad tokie renginiai reguliariai džiugins vilniečius. Miesto emociją kuria ne pastatai ar kavinės, bet patys žmonės. Kaip nekilnojamo turto plėtros organizacija stengiamės kurti tokias erdves, kuriose žmonės galėtų atsiskleisti. Džiaugiamės matydami, kad Paupyje tai vyksta“ – dalinosi A. Liaudanskienė.

DAUGIAU NAUJIENŲ
Per pirmuosius metus „Paupio turguje“ apsilankė beveik 1,5 mln. lankytojų, nuomininkai skaičiuoja 7,5 mln. Eur apyvartą
2022-05-25
Alfas Ivanauskas šią vasarą kviečia keliauti po skirtingas pasaulio virtuves ir pristato net 2 unikalius meniu
2022-05-05
Atidaromas vasaros sezonas „Paupio turguje“: naujas A. Ivanausko parengtas meniu, Saulės kliošo koncertas ir kitos staigmenos
2022-05-04