Atidaromas vasaros sezonas „Paupio turguje“: naujas A. Ivanausko parengtas meniu, Saulės kliošo koncertas ir kitos staigmenos

2022-05-04

Šią savaitę, gegužės 5-tąją prasideda Paupio turgaus pirmojo gimtadienio šventė Vilniuje, truksianti net keturias dienas. Jos metu lankytojų lauks garsaus šefo Alfo Ivanausko parengtas vasaros meniu, nemokamas Saulės kliošo koncertas ir kitos išskirtinės pramogos.

Su neįprastu šūkiu „Išeik į kiemą“, jau ketvirtadienį atidaromas „Paupio turgaus“ vasaros sezonas, kuris ir vėl atvers rajono lauko erdves ir terasas maistavimui, muzikai ir kvies Vilniečius bei miesto svečius išeiti į kiemą net keturių dienų šventiniam maratonui.

Gegužės 5-ąją virtuvės šefas, VMG įkūrėjas ir idėjinis lyderis, knygų autorius A. Ivanauskas pristatys net du išskirtinius meniu, kruopščiai sudarytus iš „Paupio turgaus“ restoranų patiekalų. Renginio metu šefas taip pat pasidalins maisto degustacijos pagrindais ir kaip ragauti maistą taip, kad pajustumėte didžiausią malonumą.

„Paprastai kažką išsirinkti žmonėms užtrunka daug laiko, net renkantis filmą ar serialą dažnai užtrunkame ilgiau nei jį žiūrėdami. Aš net kelias savaites ragavau ir degustavau restoranų patiekalus, kad atrinkčiau ne tik geriausius skonius, bet ir potyrius, kad atėję lankytojai galėtų mėgautis maistu, vienas kitu ir pakeliauti degustuodami skirtingų šalių patiekalus“, – dalinasi A. Ivanauskas.

Gegužės 6-ąją „Paupio turgų“ gimtadienio proga užpildys ir vasarą šauks puikiai pažįstama „Saulės kliošo“ muzika.

„Paupys mums labai artimas, visų pirma dėl to, jog čia gyvena mūsų vokalistė Justė. Todėl koncertas čia mums iš ties bus tarsi išėjimas į kiemą kartu su ja, kai susirenka draugų būrys, visi kažką atsineša ir pasibuvimas tampa vakarėliu. Mes atsinešime savo muziką ir tikimės, kad gera nuotaika bei Justės vokalas tarsi sirenos daina pakvies rajono gyventojus ir lankytojus prisijungti ir užkurti gerų jausmų vakarėlį“, – sako „Saulės kliošo“ narys, būgnininkas Laurynas Šarkinas.

Gegužės 7-ąją turguje skambės LRT OPUS muzikos festivalis su „Ambulance on Fire“, „Kedrostubùras“, „Homechestra“, „Afrodelic“, „Planeta Polar“, Kabloonak bei Rūta MUR.

„Garsas, skonis, vaizdas ir jausmas „Paupio turguje“ yra maistavimo patirties dalis – tai supratome jau nuo pirmųjų atidarymo dienų. Per šias šventines dienas pateiksime visų metų retrospektyvą ir paserviruosime mėgstamiausius mūsų klientų renginius – koncertą, šeimos sekmadienį, neužmirštamas maisto patirtis ir šiek tiek malonios edukacijos“, – dalinasi Egidijus Sys, „Paupio turgų“ kuriančios bendrovės „Darnu Group“ rinkodaros ir komunikacijos projektų vadovas.

Na, o gegužės 8-ąją lankytojai bus kviečiami į vėlyvus šeimos pusryčius (angl. brunch), kurių metu erdves užpildys animatoriai su specialiomis veiklomis ir užsiėmimais vaikams, kurie tėvams leis pasimėgauti ramių pusryčių skoniais.

Taip pat terasoje šalia kino teatro vyks ir viso kūno treniruotė gryname ore su sporto klubo „Re.Formatas“ treneriu Viačeslav Daleckij.

DAUGIAU NAUJIENŲ
Per pirmuosius metus „Paupio turguje“ apsilankė beveik 1,5 mln. lankytojų, nuomininkai skaičiuoja 7,5 mln. Eur apyvartą
2022-05-25
Alfas Ivanauskas šią vasarą kviečia keliauti po skirtingas pasaulio virtuves ir pristato net 2 unikalius meniu
2022-05-05
Paskutinės minutės dovanų „Kalėdų Pop Up“: 30 lietuviškų prekės ženklų ir išskirtinė The Roop atributika Paupio turguje
2021-12-17